1e bijeenkomst Kidsvoetbal een groot succes!

9 Sep 2019

Op 1 september 2019 was het zover: de eerste training bij Kidsvoetbal opd de velden van S.V. Ommoord. Vele kinderen, vergezeld van vaders, moeder, opa's en oma's en andere geïnteresseerden waren in grote getale gekomen om de eerste training voor hun aspirant pupil te zien van Kelly van Rij (van Keepersschool Balvast). Met ingang van het seizoen 2019/2020 neemt Kelly alle honneurs waar voor de trainingen van deze talenten "to be". De kinderen werden ontvangen door Kelly, haar trainers en de ING leeuw. Al met al maakten zij er een mooie happening van. Wilt u uw kind ook kennis laten maken met voetbal op jonge leeftijd, neem dan contact op met Kelly van Rij via de webste https://voetbalacademiebalvast.nl/www-kidsvoetbal-nl/ Hierbij enkele impressies van deze mooie 1e (open) training.

Terug naar het overzicht