AED vanaf heden in commissiekamer

20 Oct 2020

SV Ommoord beschikt over een AED (Automatisch Externe Defibrillator). Dit is een apparaat dat een afwijkend hartritme (hartaanval) bij een slachtoffer kan herstellen. Nu de kantine vanwege de Corona maatregelen gesloten is hebben wij de AED, in verband met veiligheid, verplaatst naar de keukenruimte bij de commissiekamer (zie foto). Op deze wijze is de AED ook weer tijdens trainingen beschikbaar. 

De AED is een kostbaar apparaat en hierbij aan allen het verzoek om de AED niet van zijn plaatst te halen of te gebruiken als het niet strikt noodzakelijk is. Daarnaast willen wij graag dat het apparaat zijn werk doet tijdens een noodgeval. Laten we echter hopen dat we er nooit gebruik van hoeven te maken. Voor de volledigheid: jaarlijks wordt door een extern bedrijf de AED gekeurd.

Terug naar het overzicht