Dutch Autumn Cup bij S.V. Ommoord

14 Oct 2018

In het eerste weekend van de herfstvakantie wordt op de velden van S.V. Ommoord de Dutch Autumn Cup gehouden. Naast onze eigen JO13-1 doen er ook weer een aantal buitenlandse teams mee. Tijdens het toernooi op zaterdag zijn er ook nog andere inhaalwedstrijden op het complex, waardoor er ook hulp gewenst is voor achter de bar.  Geef je op om ook een uurtje te helpen, dit wordt zeer zeker gewaardeerd!
Op zondag is er ook een seniorenwedstrijd en is de kantine open. Kortom, kom gezellig kijken . 

Opgeven voor een (korte) kantinedienst kan via meedoen@svommoord.nl of uiteraard gewoon bij één van de barmedewerkers in de kantine!

Kijk op de volgende URLvoor het volledige programma: https://mijntoernooi.info/VisitorSchedule.aspx?ID=4499

Terug naar het overzicht