Eerste Open Training bij s.v. Ommoord groot succes!

17 Jun 2021

Afgelopen zondag hebben wij de eerste open training georganiseerd. Jongens en meiden hebben een technische training gekregen van onze enthousiaste trainers, en ook een rondleiding op ons complex gehad. Een wedstrijdje tegen de ouders was een mooie afsluiting van een sportieve en gezellige ochtend. Heb jij ook zin om te gaan voetballen? Meld je dan aan voor onze tweede open training op zondag 27 juni van 10.00 tot 12.00 uur via www.svommoord.nl/meedoen/. Of kom bij ons op bezoek tijdens de S.V. Ommoord Voetbaldag op zaterdag 3 juli en doe mee aan een uitdagend trainingsparcours (11.00-12.00 u tot en met 12 jaar en 13.00-14.00 u vanaf 13 jaar). Wel even aanmelden van tevoren via www.svommoord.nl/meedoen/.

Terug naar het overzicht