Groot Onderhoud bij S.V. Ommoord

20 May 2019

Groot onderhoud

Sportbedrijf Rotterdam heeft aangekondigd deze zomer ons eerste veld grondig te renoveren. 
Niet alleen wordt een geheel nieuw grasveld aangelegd, maar ook het hekwerk, ballenvangers en dug-outs zullen worden vervangen. Daarnaast zal er ook nieuwe bestrating rondom het veld worden aangelegd. Wij zijn bijzonder verheugd met dit besluit en dat zal ons complex weer een veel betere uitstraling geven.
De startdatum is nog niet bekend. Wel is bekend dat de doorlooptijd ongeveer 4 maanden in beslag zal nemen. Wij hebben inmiddels de KNVB verzocht in de eerste maanden van de competitie minder thuiswedstrijden te plannen.

Tevens worden op dit moment, door het projectteam onderhoud, plannen gemaakt om ook deze zomer de bestuurskamer grondig te renoveren. Na de verbouwingen van de toiletten en de keuken weer een nieuwe stap om onze opstallen te verbeteren. Kortom, S.V. Ommoord is volop in beweging!

Wordt vervolgd.

Terug naar het overzicht