Inzameling oude voetbalspullen

10 Sep 2020

S.V. Ommoord is begonnen met een nieuw initiatief: het inzamelen van voetbalschoenen, scheenbeschermers en andere (voetbalgerelateerde) spullen. Niet iedereen in Nederland heeft het even goed. Er zijn genoeg kinderen die minder bedeeld zijn en bijvoorbeeld hun eigen voetbalschoenen niet kunnen betalen. In dat kader heeft Marco Dollekens (jeugd en materialen) het initiatief getoond om een inzamelingsactie te houden om ook de minder bedeelde kinderen te kunnen laten voetballen. Heb jij dan ook voetbalschoenen, scheenbeschermers of andere zaken die te klein zijn geworden, die je niet meer mooi vind of wellicht zelfs dubbel hebt, lever deze dan in bij Marco Dollekens in de commissiekamer en maak een ander kind hier enorm blij mee. Uiteraard staat het een ieder ook vrij om een donatie in de vorm van geld te doen. De kinderen kunnen dan naar hartenlust voetballen en  voelen zich weer kind. Alvast bedankt voor uw gulle donatie.

Terug naar het overzicht