Jubileumreceptie S.V. Ommoord 100 jaar verplaatst naar vrijdag 18 juni 2021

17 Oct 2020

Door de COVID-19 situatie hebben we besloten om de jubileumreceptie voor genodigden die gepland stond op 23 januari 2021 te verplaatsen naar 18 juni 2021. We hopen dat tegen die tijd het organiseren van evenementen voor grote groepen weer mogelijk is, en we kunnen in de zomer makkelijker uitwijken naar buiten indien nodig. En de receptie sluit daarmee mooi aan op de feestdag van zaterdag 19 juni. Op deze dag organiseren we leuke activiteiten voor de jeugd en gaan we afsluiten met een spetterend feest. Hoe deze dag er precies gaat uitzien zullen we in de komende maanden onthullen. Voor het jubileummagazine wordt momenteel de laatste hand gelegd aan de teksten en is een professionele sportfotograaf bezig met het nemen van foto's van alle teams. Zo zullen alle leden een plekje in het magazine krijgen.

We kunnen extra hulp nog steeds goed gebruiken, zowel in de voorbereiding als tijdens de receptie en feestdag. Mocht je het leuk vinden om samen met ons het jubileumjaar te organiseren, stuur dan een mailtje naar jubileum@svommoord.nl. Hier kun je ook terecht voor suggesties en vragen.

Hartelijke groet namens van de jubileumcommissie,

Jan Tielen (voorzitter)

Terug naar het overzicht