Klussendag 2020 weer enorm gezellig (en succesvol!)

29 Jun 2020

Afgelopen zaterdag 27 juni 2020 was de jaarlijkse klussendag weer bij s.v. Ommoord en gelukkig hadden we weer veel vrijwilligers die ons hierbij hielpen. Ook de selectie van s.v. Ommoord was in grote getalen komen opdagen om te helpen bij de diverse noodzakelijke klussen. Zo is o.a. een gedeelte van de gang geschilderd, is er veel onkruid verwijderd, is er een nieuwe ballenvanger langs het kunstgrasveld geplaatst, zijn de zonnepanelen weer fris en fruitig en nog veel meer....

De dag werd uiteraard goed gecatered door de diverse dames met een gezellige lunch en een afsluitende borrel!

Het bestuur wil alle mensen dan ook hartelijk danken voor de getoonde inzet. Zo zien we dat met vele handen veel klussen gedaan kunnen worden, zodat het sportcomplex weer klaar is voor de volgende fase.

Voor nu wensen wij jullie als bestuur een hele fijne zomervakantie en wij hopen jullie allemaal weer gezond te mogen ontmoeten op sportcomplex Zwansnesse.

Bestuur s.v. Ommoord

Terug naar het overzicht