Laatste jeugdtoernooi van het seizoen

17 Jun 2018

Zaterdag 16 juni was het weer tijd voor het laatste jeugdtoernooi bij S.V. Ommoord. Dit keer was het de beurt aan JO10 en JO11. We hadden dit keer niet zo veel zon, maar de wind zorgde ervoor dat ondanks de grote brand in de bloembuurt, ons toernooi door kon gaan en een groot succes werd. 

Teams
Zwaluwen was met drie teams aanwezig en won het toernooi bij JO11. S.V. Ommoord werd uiteindelijk zevende.  In de middag was het de beurt aan de JO10 teams. S.V. Ommoord JO10-2 werd vijfde en JO10-3 werd knap tweede. De winnaar van dit toernooi werd Rijsoord. Met evenveel punten maar 1 doelpunt meer dan S.V. Ommoord.

Geslaagd toernooi
Het was een geslaagd toernooi met alleen maar vrolijke gezichten. Dat mede mogelijk werd gemaakt door de sponsoring van stichting buurtwerk die een pannakooi regelden en Eosta die weer fruit voor de kinderen regelde.

Terug naar het overzicht