Robert de Caluwe nieuwe hoofdtrainer seizoen 2021 – 2022

22 Feb 2021

Het afgelopen weekend is de zoektocht naar een nieuwe hoofdtrainer afgerond. Na een uitgebreide selectieprocedure, waarbij in totaal met 10 kandidaten is gesproken, bleek dat de kandidaat met het beste totaalplaatje al bij SV Ommoord rondloopt. Robert de Caluwe (33) is namelijk geen onbekende bij onze vereniging. Hij is op dit moment bezig aan zijn laatste jaar als aanvoerder van het 1e elftal en daarnaast heeft hij ook al jarenlang ervaring als jeugdtrainer bij BVCB en SV Ommoord. Ook heeft hij bij ons al vier jaar als assistent-trainer uitstekend gefunctioneerd. 

Nu de hoofdtrainer bekend is, zal er de komende weken verder gewerkt worden om de technische staf voor het volgende seizoen compleet te krijgen.

Robert, alvast van harte gefeliciteerd en we wensen je veel succes. 

Terug naar het overzicht