Succesvol eerste toernooi in het paasweekend

1 Apr 2018

Op zaterdag 31 maart vond het eerste toernooi van dit paasweekend plaats. Verschillende teams in de leeftijd JO17 en JO19 speelden vanaf 9.00 verschillende wedstrijden op ons complex en streden op de eerste prijs. Het was een heerlijke dag waarbij af en toe de zon zich liet zien. 

Webapp
We hebben gewerkt met een webapp waar het programma van de dag, de uitslagen en de standen te vinden waren. Een goede toevoeging om te gebruiken bij een toernooi. De standen waren ook te volgen op de Kantine TV, Zodat iedereen wist op welke plek ze stonden.

Winnaars JO17-1
Ons JO17-1 team bereikte de finale en speelde tegen Excelsior voor de eerste prijs. Met een mooie 3-0 winst wisten zij de 1e plaats te halen.

Kom ook aanmoedigen!
Maandag 2 april is het toernooi voor JO12, JO13 en JO15.* Er staat dus weer een mooi toernooi op het programma.

Jullie komen toch ook aanmoedigen?

* Dit toernooi exclusief de eerste teams van deze leeftijdsklasse.

Terug naar het overzicht