S.V. Ommoord 100 jaar: oproep voor foto's en verhalen

20 May 2020

Wij zijn inmiddels hard bezig met de voorbereidingen van het 100-jarig jubileum van s.v. Ommoord dat komend seizoen gevierd gaat worden met een aantal feestelijke activiteiten voor leden en oud-leden. Naast een jubileumreceptie op 23 januari zijn we plannen aan het maken voor een feestavond en een jeugdweekend. Verder willen we graag een jubileummagazine over onze vereniging uitbrengen. Hiervoor gaan we informatie en beeldmateriaal van S.V. Ommoord en haar voorgangers verzamelen. Heb je een mooie foto of een bijzonder verhaal van recente datum of langer geleden, stuur deze dan door naar ons nieuwe e-mailadres jubileum@svommoord.nl. We kijken uit naar de reacties!

Hartelijke groet van de jubileumcommissie,
Jan Tielen (voorzitter), Arnold Groeneveld, Gé Killesteijn en Ellen Schenk

Terug naar het overzicht