S.V. Ommoord Meidenteam scoort

6 Feb 2018

Afgelopen maandag stond het nieuwe meidenteam van S.V. Ommoord voor het eerst op het voetbalveld. Vijf stoere meiden trotseerden vol enthousiasme de kou en de wind. Na met elkaar en de trainers, Geraldine Jongejan en Ricardo de Man, kennis te hebben gemaakt, begon de training met een warming-up. Vervolgens was het tijd om voetbaltechnieken te oefenen: dribbelen met de bal, de bal overspelen en aannemen en natuurlijk schieten op doel. Aan het eind van de training kwam bestuurslid Henco van den Brink, voorzitter jeugd, de meiden en trainers feliciteren met de succesvolle aftrap van het S.V. Ommoord meidenteam. 

Op maandag 12 februari om 17:30 uur is de volgende training. Wil jij ook scoren in het meidenteam? Meld je dan nu aan door een mail te sturen naar meedoen@svommoord.nl. Tot op het voetbalveld!

Terug naar het overzicht