S.V. Ommoord Run - Goede doelen bekend!

1 May 2018

Op zaterdag 19 mei zal voor het eerst de S.V. Ommoord Run plaatsvinden. Maak jij met jouw team de meeste meters voor het goede doel? Er zijn twee goede doelen geselecteerd: De Giovanni van Bronckhorst Foundation en een bijdrage aan de renovaties van onze kleedkamers. 

Mooie prijzen
Verschillende teams hebben zich al ingeschreven. Jij blijft met je team toch niet achter? Voor degene die de meeste rondjes loopt en voor degene die het meeste geld binnenhaalt zijn er mooie prijzen! Ook is er een prijs voor het beste team!

Sponsorpakket ophalen?
In de commissiekamer kun je een sponsorpakket ophalen. Met het formulier in het pakket kan je, je laten sponsoren door familie, vrienden en bekenden. Per gelopen rondje of voor een vast bedrag lever jij een bijdrage aan de Giovanni van Bronckhorst Foundation en aan de renovatie van onze kleedkamers! Hier maak jij toch ook meters voor!

Praktisch
Wat: S.V.Ommoord Run
Wanneer: zaterdag 19 mei 2018
Tijd: 15.30 - 17.00
Opgeven: Haal het sponsorpakket op, in de commissiekamer!

Terug naar het overzicht