S.V. Ommoord steekt handen uit de mouwen tijdens Nederland Schoon 2021!

22 Mar 2021

Afgelopen zaterdag hebben onze jeugdelftallen JO10 t/m JO12 en de meiden van de MO10/MO11 samen met hun trainers de hele omgeving rondom  ons terrein schoongemaakt.  Toen iedereen terug was en alle vuilniszakken in onze grote container zaten, was deze gelijk vol! Flesjes, blikjes, heel veel plastic en zelfs een autoband werden verzameld.

Iedereen kon daarna aan de wel verdiende lunch.  

Uiteraard moest er ook nog gevoetbald worden en kon iedereen zijn skills laten zien bij het gatenschieten. Onder luide aanmoedigingen was er een bloedstollende finale tussen Tim, Valentina en Sahel en ging Sahel er uiteindelijk met de prijs vandoor.  

Na afloop was er voor alle kinderen nog een medaille en konden ze weer naar huis op weg naar een schonere wereld.  

Alle vrijwilligers, nog bedankt voor de hulp.

 

Henco van de Brink

Jeugdvoorzitter

Terug naar het overzicht