Thuistoernooi S.V. Ommoord voor de allerkleinste een succes

12 Jun 2018

Zaterdag 9 juni was het alweer tijd voor ons vierde thuistoernooi van dit jaar. Dit keer was het de beurt aan de allerkleinste. Namelijk de JO7, JO8 en de JO9. Ook bij dit toernooi hadden we weer prachtig weer. Voor alle kinderen stond er een welkomstdrankje en fruit klaar. Dit was mogelijk gemaakt door onze sponsors.

Aan het einde van de dag kregen de winnaars mooie prijzen en kregen alle deelnemers een vaantje mee.

Laatste toernooi jeugd.
Zaterdag 16 juni is het allerlaatste jeugdtoernooi van het seizoen. Dit toernooi is voor JO10 en JO11. Voor dit toernooi is er muziek en een pannakooi geregeld. Je komt toch ook de teams van S.V. Ommoord aanmoedigen? Tot zaterdag 16 juni. We starten om 8.30!

Terug naar het overzicht