Voetbalcomplex s.v. Ommoord gesloten; ook tijdens corona virus

19 Mar 2020

Zoals u recent geïnformeerd bent, is het sportcomplex van s.v. Ommoord tot minimaal 6 april 2020 gesloten om verdere verspreiding van het corona virus tegen te gaan. Helaas merken wij dat het complex toch nog steeds bezocht wordt door voetballende kinderen die gebruik maken van de velden. Wij begrijpen uiteraard dat het thuiszitten door het corona virus niet als fijn wordt ervaren, maar helaas moeten wij nogmaals benadrukken dat de voetbalvelden NIET gebruikt mogen worden, dit vanwege het samenscholen van groepen en dus het mogelijk overbrengen van het corona virus. Met het sportbedrijf Rotterdam én de politie is nu afgesproken dat er opgetreden gaat worden bij toegang tot het complex, waarbij er ook boetes zullen worden uitgeschreven. Wij begrijpen dat deze maatregel vervelend is, maar wij rekenen alsnog op alle medewerking om het corona virus zo snel mogelijk in te dammen en een stop toe te roepen.  

Wij willen u erop attenderen dat er ook camera's gericht zijn op de velden en herkenning dus zeer goed mogelijk is. Indien hierom gevraagd wordt, zullen wij deze beelden ook overdragen aan de politie.

Wij danken u voor uw begrip en wensen u nogmaals veel sterkte toe in de komende periode.

Bestuur s.v. Ommoord

Terug naar het overzicht