Vrijwilligers gezocht voor kantine werkzaamheden

12 Mar 2019

Voor de kantine van S.V. Ommoord zijn wij dringend op zoek naar ouders die een (klein) steentje willen bijdragen aan de club. De werkzaamheden zijn koffie en limonade schenken en tosti's etc verkopen. Ook in de keuken kunnen wij nog de nodige extra handen gebruiken. De werkzaamheden zijn licht van aard en kunnen in overleg worden ingepland. Al een uurtje helpen kan het verschil maken.  Overlegt u eens met de andere ouders  uit uw team om eens een keertje (samen) te komen helpen.  Uiteraard wordt u begeleid bij de werkzaamheden, zodat u niet meteen in het diepe valt....

Wij kunnen elke hulp goed gebruiken en rekenen op uw medewerking! Hoe klein deze ook moge zijn....

Meld je aan via meedoen@svommoord.nl of reageer via de whatsapp oproep.

Terug naar het overzicht