Winterdiner 2019 bij S.V. Ommoord weer erg gezellig!

19 Dec 2019

Afgelopen maandag 16 december was het weer zover: het jaarlijkse Winterdiner bij S.V. Ommoord. Van klein tot oud was er een buffet verzorgd door alle ouders, waarbij de spelers konden proeven van de diverse lekkernijen die alle ouders hadden bereid.

Tijdens het diner werd een quiz gehouden, die door Lionel gewonnen werd! Lionel, nogmaals gefeliciteerd!

Namens het jeugdbestuur danken wij alle ouders voor dit succes feestje en uiteraard wensen wij iedereen fijne kerstdagen en een gelukkig nieuwjaar toe.

De nieuwjaarsreceptie van S.V. Ommoord is dit jaar op 4 januari 2020 in de middag. Om 13.00 uur trappen we het nieuwe jaar af met de traditionele oliebollenwedstrijd: alle trainers tegen JO-19.  Vanaf 15.30 uur is de inloop in de kantine voor de nieuwjaarsreceptie, die officieel om 16:00 uur start met het klinken van de glazen. Zien we u dan ook?

Tot volgend jaar!

Terug naar het overzicht